Klavišiniai

Fortepijonas, arba pianinas, yra pelnytai vadinamas instrumentų karaliumi. Jo techninės galimybės leidžia vienam atlikėjui skambėti tarsi visam orkestrui! Visus, ir vaikus, ir paauglius, ir suaugusius, svajojančius išmokti skambinti populiariausiu pasaulyje muzikos instrumentu, kviečia MUZIKALI LAPĖ. Ji pasiruošusi atskleisti savo muzikalumo ir pirštų miklumo paslaptis. Registruokitės jau šiandien į individualias arba ansamblinio muzikavimo pamokas.

Gitara

Ar žinojote, kad gitara yra styginis muzikos instrumentas, o stygų skaičius priklauso nuo gitaros tipo? Tai muzikos instrumentas, kuris nuolat tobulėja ir ieško naujų formų. MUZIKALIOJE LAPĖJE galite rinktis kurią gitarą norite įvaldyti. Gal tai akustinė, gal elektrinė, o gal mažoji ukulėlė? Tiek pradedantiesims, tiek pažengusiems gitaros mylėtojams MUZIKALI LAPĖ padės išmokti mėgstamas dainas, tobulinti grojimo įgūdžius ir technikas, reikalingas groti solo arba grupėje.

Mušamieji

Didysis būgnas, lėkštės, būgnelis... Ar jau atspėjote, apie ką kalba MUZIKALI LAPĖ? Ji žino, kad tai yra vienas iš seniausių muzikos instrumentų, už kurį senesnis yra tik žmogaus balsas. MUZIKALI LAPĖ žavisi šiuo instrumentu ir nebijo galingos būgnų sukeltos muzikinės audros. Mušdamas būgną, žmogus gali pasinerti į ritmo pasaulį ir  išreikšti savo jausmus. Pažinti šį muzikos instrumentą, išmokti įvairių muzikos stilių (nuo jazz iki sunkiojo metalo), susipažinti su ritmų, technikų įvairove, mušamojo instrumento galimybėmis ir funkcija kviečiame individualiose pamokose. Na, o ansamblinio muzikavimo įgūdžius kviečiame lavinti perkusijos grupėje. Jūs susipažinsite su afrikietiškais muzikos instrumentais, išmoksite jais groti ir grodami grupėje pajusite bendrystę, ritmo galią ir poveikį.

Dainavimas

Balsas – tai sielos veidrodis, kuris atspindi charakterį, žinias, emocijas, kuris reaguoja į pokyčius, vykstančius mūsų vidiniame pasaulyje. Tai seniausias muzikos instrumentas žmonijos istorijoje. Teisingo kvėpavimo, tikslaus intonavimo, frazavimo ir daug kitų gudrybių bei balso valdymo paslapčių kviečiame mokytis mūsų studijoje.  Solo dainavimas ugdo pasitikėjimą savimi. Na, o jei vis dėlto nedrąsu dainuoti vienam, kviečiame jungtis į nedidelius ansamblius. Tai puiki proga susirasti bendraminčių ir kartu kurti. Dainuojantis žmogus – laimingas žmogus!

Ritmika ir muzikos teorija

Ritmas – viena iš esminių sudedamųjų muzikos dalių. Nuo seno žinoma, kad muzika ypač stipriai veikia žmogų, o ritmo mušimas taip giliai persismelkia žmogui į smegenis, kad gali tapti puikiu saviraiškos, savęs supratimo, atsipalaidavimo, minčių, kūno ir sielos atnaujinimo būdu. Tiek ritmą, tiek kitus muzikos elementus galima atlikti iš klausos, tačiau galima ir iš natų. Mokėti skaityti natas, išmanyti muzikos teoriją, harmoniją, istorinį kontekstą ir epochų stilistiką - kiekvieno muzikos mylėtojo siekis . MUZIKALI LAPĖ padės susigaudyti šiame tamsiame miške! Nedidelėmis grupėmis, kiekvienam amžiaus tarpsniui pritaikyta kalba ritmikos pamokose mokysimės kūno perkusijos, grosime ritminiais instrumentais, susipažinsime su muzikos rašto įmantrybėmis, gilinsimės į muzikos istoriją bei analizuosime garsiausius klasikos šedevrus.

Ikimokyklinis muzikinis lavinimas

Lapė - nuostabus gyvūnas, kurį myli vaikai. MUZIKALI LAPĖ žaidžia su vaikais muzikos pasaulį, kuris jiems yra įgimtas. Lapė moko vaikus išgirsti miško muziką, pajusti ritmą, gaudyti garsus. Dainuodami, šokdami, klausydami muzikos, grodami ritminiais instrumentais vaikai pamilsta muziką, kartu įgyja ankstyvą muzikinį išsilavinimą. Muzikuodami plečia savo žodyną,  mokosi socialinių vaidmenų, formuojasi kaip asmenybės. Laputė  laukia savo draugų, kad galėtų patyrinėti slapčiausias  muzikos miško kerteles!

+370 601 38183
muzikalilape.info@gmail.com